הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו – המפגש הקרוב – 2/1/19

שלום נשים יקרות,

הקליניקה הקהילתית לנשים ביפו תהיה פתוחה ביום רביעי ה- 2/1/19 בין השעות 10:00 – 15:00.
מוזמנות להגיע לאורך היום להגיע ולשהות במרחב הנעים והבטוח, לשתות תה חם, לנוח, לדבר ולקבל תמיכה ולהתייעץ איתנו בשלל נושאים כמו: מחזור ווסת, הריון, לידה, פוריות, גיל המעבר, מיניות, ואמצעי מניעה.

נתכנס למעגל לימוד על קרקעית האגן עם רעות עמיאל הנהדרת, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת האגן בשעה 10:30.
רצפת האגן היקרה שלנו, הרבה עניינים היא עשויה לסחוב.. תכיפות במתן שתן, קושי להתאפק, כאבים בקיום יחסי מין, דליפת שתן בזמן צחוק או שיעול, שינויים בשרירי הבטן בהריון ולאחר לידה- כל התופעות הללו קשורות לקרקעית האגן.
אז מה עושות? קודם כל מכירות- איך קרקעית האגן בנויה, היכן היא ממוקמת, איך ניתן להשפיע ולטפל בה, איך ניתן לשמור עליה ולחזק אותה ביום יום. על כל זאת ועוד נשוחח, נתרגל ונתנסה עם רעות.
ההשתתפות במעגל היא בתשלום של דאנה (תרומה כפי יכולתך), אנא אשרו הגעה, פה או בטלפון 052-3366033
ספרו לחברות, לאימהות, אחיות, דודות, בנות ובנות דודות שלכן 🙂

וכמובן יהיו טיפולים ומפגשים פרטניים:

  • עיסוי רחם (ארויגו) עם איריס גומז –  שיטת עיסוי בטן, המיועדת לחיזוק הרחם ושיפור תפקודי אברי הבטן והאגן. הטיפול יכול להועיל במגוון בעיות: הגברת פוריות, שיכוך כאבי מחזור, הקלה על תופעות במהלך ההריון (כאבים בגב, באגן וברגליים, עצירות, צרבות וכו') ועוד.
  • שיאצו עם טלי שמעוני – לנשים בכל שלבי החיים והמעברים, למשל, שינויים סביב גיל המעבר וטרום גיל המעבר; כאבים הקשורים בוסת ובמחזור החודשי, בהריון כשכואב או כשכבד על הגוף או הנפש, לאחר לידה לאיסוף, להחלמה, לרגיעה, וכל מצב אחר שמבקש מגע.
  • עיבוד חווית לידה עם מוריה שלוי – לידה זו חווית קצה – בין אם הייתה כפי שתכננו ובין אם הייתה טראומתית או כואבת מידי, או לא הייתה מלווה בתמיכה שלה ציפינו. כל סוג של לידה עשויה להשאיר בנו משקעים וטראומות, כאבים או מחשבות ורגשות שלא מרפות. זהו סשן שמאפשר לראות, להקשיב ולהרגיש את מה שהיה ולהשתחרר ממה שמבקש להשתחרר. ניתן גם להגיע לפגישת המשך אם יש צורך.
  • טקסי לידה: פתיחת עצמות – טקס מרגש של איסוף בו אנחנו מחזירות את כל האיברים שעדיין לא לגמרי התמקמו חזרה למקומם, ומהפן הנפשי אנחנו מאפשרות התכנסות לזמן מה אל תוך הגוף, חוויה של עצמיות-ללא תינוק וללא הריון. סגירת עצמות – טקס לפתיחת הגוף והנפש והסרת מחסומים, פחדים, חרדות לקראת הלידה – החל משבוע 36. וגם יכול לשמש להשלמת הפלה ספונטנית. ** אפשר גם לקיים את הטקסים ללא קשר ללידה- אם את חווה צורך בחוויה של איסוף או פתיחה פיזית ונפשית.
  • אמבט אדים וגינלי עם טלי שמעוני –  ישיבה מעל קערה עם מים חמים וצמחי מרפא מותאמים. מעולה להקלה ולריפוי מגוון עניינים גניקולוגיים כמו ציסטות, דלקות חוזרות, ריפוי לאחר לידה, יובש בנרתיק וכאבים ביחסי מין, כאבים בוסת, קושי להרות ועוד.
להרשמה או לעוד פרטים מוזמנות לסמס או להתקשר לטלי – 0523366033
כתובת: לבאות באוטו – ציהתל"י 23; בתחב"צ – שד' ירושלים 112 כניסה א', קומה שלישית.

שיהיו ימים טובים ונעימים..

טלי ומוריה